Lekarz Dentysta

Ogłoszenie podstawowe
Rumia Rumia
Dolna 20
Lekarz Dentysta Kontrakt B2B
obserwuj

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Sielska Klinika w Gdyni, nowoczesny gabinet stomatologiczny otworzył swoją nową placówkę w Rumi, w związku z dynamicznym rozwojem nawiążemy współpracę z Lekarzem Dentystą, który będzie opiekował się naszymi pacjentami w zakresie stomatologii zachowawczej.
Oferujemy:
  • kontrakt B2B
  • bardzo dobre, konkurencyjne wynagrodzenie
  • jasne i czytelne zasady oraz grafik pracy
  • pracę w nowoczesnym gabinecie, gdzie najważniejsza jest wysoka jakość naszych usług
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy leczenia oraz najnowocześniejszy sprzęt
  • bardzo dużą bazę pacjentów
  • zawsze profesjonalną asystę na 4 ręce
  • szkolenia rozwijające Cię zawodowo
  • spotkania oraz imprezy integracyjne, jeśli będziesz mieć chęć czasem spotkać się poza pracą
  • miłą, serdeczną atmosferę w gronie naszego profesjonalnego Sielskiego Zespołu
Obowiązki:
  • leczenie pacjentów zgodnie ze standardami Sielskiej Kliniki
  • regularne uzupełnianie dokumentacji medycznej
  • zlecenie rozliczenia pacjenta pracownikowi recepcji zgodnie z cennikiem
  • przestrzeganie standardów jakości Sielskiej Kliniki w zakresie jakości świadczonego leczenie oraz pracy
Poszukujemy osoby:
  • z minimum 1 rocznym doświadczeniem
  • odpowiedzialnej, sumiennej, terminowej i dokładnej
  • komunikatywnej, o pozytywnym nastawieniu
  • umiejącej nawiązać dobry, serdeczny kontakt z pacjentem
  • potrafiącej poprowadzić leczenie pacjenta i zaplanować jego leczenie całościowo
  • potrafiącej pracować zespołowo
  • otwartej oraz chętnej do rozwijania swoich kompetencji
Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres: s...@wp.pl Wyświetl e-mail

Aktualizacja: 20.08.2024