Lekarz

Ogłoszenie podstawowe

Lekarz

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista

Centrum Św. Łukasza poszukuje lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej, pediatrii, chorób wewnętrznych, lekarzy w trakcie specjalizacji lub bez specjalizacji.

Twój zakres obowiązków
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych
  • Opieka i wsparcie gabinetów infuzyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i planowanie dalszej opieki zdrowotnej pacjenta
  • Współpraca z innymi lekarzami oraz personelem placówki
Nasze wymagania
  • Posiadanie dyplomu ukończenia studiów medycznych
  • Zdolności interpersonalne i empatia w kontakcie z pacjentami
  • Samodzielność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
To oferujemy
  • Nowoczesne, innowacyjne miejsce pracy, które ciągle się rozwija i wzmacnia standardy,
  • elastyczny czas pracy
  • stabilna forma zatrudnienia w oparciu o dowolną umowę,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, Multisport
  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez Naszą Placówkę i inne,
  • prywatna opieka medyczna
Informacje o firmie
Centrum Św. Łukasza w Gdańsku działa od 2014 r. zajmuje się leczeniem chorób przewlekłych w trybie ambulatoryjnym. Naszymi priorytetami są poszanowanie godności każdego człowieka oraz zaangażowanie w proces leczenia. Otaczamy naszych Pacjentów całościową i profesjonalną opieką medyczną. Nasze Centrum zajmuje się diagnostyką i leczeniem przewlekłych infekcji (m.in. chorób o podłożu autoimmunologicznym).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Anna

r...@swiet... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Narwicka