Ogłoszenie nieaktualne

Lekarz psychiatra

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Trójmiejska Strefa Psychoterapii w Sopocie, nawiąże współpracę ze specjalistą.

Praca dla: Lekarza psychiatry/lekarki psychiatrki (specjalizacja psychiatryczna lub w trakcie kształcenia).
Lokalizacja: Sopot.
Forma zatrudnienia: kontrakt lub umowa zlecenie.
Wymiar czasu: elastyczne godziny pracy, dostosowane do dostępności specjalisty.
Obowiązki: konsultacje psychiatryczne pierwszorazowe i kolejne.

Zapewniamy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 75 % stawki.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Obsługę rejestracyjną.
  • Komfortowe gabinety.
  • Dla chętnych, możliwość udziału w superwizjach grupowych.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Współpracę z psychoterapeutami.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:
Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły
[ukryte]
www.dobrypsychoterapeuta.pl

Informacje o firmie

Trójmiejską Strefę Psychoterapii tworzą praktycy, dbający o zdrowie psychiczne, rozwój oraz równowagę swoich klientów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trójmiejską Strefę Psychoterapii, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.