Lektor Języka Angielskiego

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista

Szkoła Językowa Let's Play,  o ugruntowanęj pozycji na rynku,  w zwiazku z rozwojem  poszukuje pracowników na stanowisko;

w Gdańsku w następujących dzielnicach: GDAŃSK POŁUDNIE, CHEŁM, SIEDLCE, KOKOSZKI

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe lub certyfikat językowy
  • mile widziane doświadczenie i zamiłowanie  w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku  2-15 lat oraz prawo jazdy
  • pasja i kreatywność  w prowadzeniu zajęć z dziećmi
  • odpowiedzialność i rzetelność.

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze
  • kameralne grupy dzieci
  • elastyczny wymiar pracy
  • pomoc metodyczną
Obowiązki;
  • prowadzenie zajęć dodatkowych z języka angielskiego z dziećmi w wieku przedszkolnym lub szkolnym stosowanie do preferowanej grupy grupy wiekowej w jednej z placówek oświatowych usytuowanych w Gdańsku ZASPA/ Chełm/  Siedlce/ Kiełpino Górne od października do czerwca
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pod adres: [ukryte]
Prosimy o dodanie klauzuli;

Aktualizacja: 25.08.2023