Lektor języka angielskiego

Ogłoszenie podstawowe
Rumia Janowo
Dokerów 4a
lektor języka angielskiego Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, również w trakcie studiów (filologicznych, kierunki nauczycielskie z nauczaniem języka angielskiego)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poz. B2, mile widziane międzynarodowe certyfikaty),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe, ale ważniejsze są dla nas predyspozycje i chęć do pracy oraz umiejętność uczenia się i twoja motywacja do pracy i uczenia się rzeczy nowych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi, zaangażowanie w to co robisz,
  • dyspozycyjność od już od sierpnia! Zapraszamy wówczas na intensywne szkolenie metody, którą pracujemy: Funtown,
OFERUJEMY
  • pracę w szkole językowej o stabilnej, wieloletniej renomie (w Rumi od 2010 roku)
  • pracę metodą Funtown, czyli najbardziej kompletną i “wszystko-mającą” metodą nauczania, całkowicie wspierającą lektorów i szkoły językowe! W Funtown zaczniesz pracować tylko w czasie rzeczywistym i odzyskasz wolny czas dla siebie! To idealne miejsce dla Ciebie!
  • stabilną współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i wśród radosnych, uśmiechniętych lektorów,
  • dobre i godne wynagrodzenie,
  • kompleksowe szkolenia on-line przygotowujące do pracy metodą funtown w ciągu całego roku.
  • ponieważ zależy nam na nieustannym rozwoju naszych lektorów, oferujemy kursy i szkolenia, dzięki którym możesz rozwijać się w tym zawodzie,
  • jesteśmy elastyczni w doborze godzin pracy – ty wybierasz dni i godziny swojej pracy.
Informacje o firmie
Lektor języka angielskiego - stacjonarnie w Rumi i w Redzie
OPIS STANOWISKA
  • prowadzenie zajęć języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w naszej placówce w Rumi przy ul. Dokerów 4a (tuż przy dworcu SKM Rumia Janowo) lub w placówkach edukacyjnych w Redzie,
  • i/lub prowadzenie zajęć języka angielskiego w przedszkolach na terenie Rumi i Redy,
  • prowadzenie pozytywnej komunikacji z rodzicami uczniów,
  • uczestnictwo w wydarzeniach szkolnych typu: dzień otwarty, piknik rodzinny itp.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMART ENGLISH w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 17.06.2024