Lektor języka niemieckiego

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Rekrutacja online
Tak

Nasze wymagania
  • dobra znajomości języka niemieckiego
  • zaangażowanie w pracę z uczniem, pasji do nauczania, inicjatywy,
  • minimalne doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych
Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie indywidualnych kursów językowych dla dorosłych
  • Prowadzenie grupowych kursów językowych dla dorosłych
  • Dostarczanie lekcji na wysokim poziomie
  • Pomoc klientom w osiąganiu ich spersonalizowanych celów językowych i tworzenie pozytywnej atmosfery podczas lekcji
  • Wdrożymy Cię w system pracy naszej szkoły, udostępnimy Ci przygotowany przez nas program nauczania i materiały dydaktyczne.
To oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,
  • otwartą, przyjazną atmosferę współpracy w zespole,
  • przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • elastyczny grafik - możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności
  • niezbędne materiały i narzędzia do pracy

Prześlij swoje CV na [ukryte]
lub skontaktuj się telefonicznie [ukryte]

Informacje o firmie
Szkoła Językowa Connect to prężnie rozwijająca się firma od 2019 w Trójmieście oferująca zajęcia z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Aktualizacja: 15.02.2024