Ogłoszenie nieaktualne

Lektor

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Dołącz do naszej Super Ekipy jako Lektor uczący dzieci!

Poszukujemy LEKTORA, który z zaangażowaniem i pasją wprowadzi najmłodszych w świat języka angielskiego. Jeśli praca z dziećmi daje Ci radość, a język angielski to Twoje drugie imię, to być może właśnie Ciebie szukamy!

Jakie cechy są pożądane?
  • Empatia i cierpliwość: Potrafisz stworzyć ciepłą, przyjazną atmosferę na zajęciach, gdzie każde dziecko czuje się bezpiecznie i chętnie uczy.
  • Kreatywność: Zamieniasz naukę w zabawę, wykorzystując innowacyjne metody, które angażują maluchy.
  • Komunikatywność: Z łatwością nawiązujesz kontakt z dziećmi, rodzicami i współpracownikami, a Twoje lekcje to inspirujące spotkania, które zostają w pamięci.
Co oferujemy?
  • Wynagrodzenie: Od 55 zł. do 100 zł .za godzinę, zależnie od Twojego doświadczenia i kwalifikacji.
  • Elastyczne godziny pracy: Tak zwane bloki, które dostosujesz do swojego grafiku.
  • Przyjazne środowisko pracy: Twój rozwój i komfort są dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy szkolenia i dostęp do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych.
Twoje zadania:
  • Prowadzenie zajęć językowych dla dzieci.
  • Rozwój, czyli uczestniczenie w szkoleniach
  • Aktywna współpraca z rodzicami, aby na bieżąco monitorować postępy dzieci i wspierać ich rozwój.
Jeśli widzisz siebie w tej roli, wyślij swoje CV na adres [ukryte] . W temacie wiadomości wpisz: Lektor uczący dzieci -  Straszyn lub Lawendowe Wzgórze Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami, gotowi, przyjąć Cię do naszej prestiżowej ekipy :)