Lider magazynu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zakres obowiązków

  • zarządzanie pod względem magazynowania, logistyki magazynowej
  • nadzór nad przygotowaniem towaru do załadunku oraz wysyłki wraz z dokumentami WZ, CMR, specyfikacjami itp.
  • nadzór nad gospodarką magazynową, obiegiem dokumentów, rozliczaniem pracy zespołu
  • rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towaru powstałymi podczas transportu
  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy
Nasze wymagania
  • znajomość przepisów dotyczących przewożenia towarów i materiałów,
  • praktyczna znajomość zasad dotyczących gospodarki magazynowej
  • język angielski – poziom podstawowy,
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, materiałowymi i budżetem,
  • biegła obsługa komputera - Windows oraz aplikacje Office: Word, Excel
  • co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność
Oferujemy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenie powiązane z efektami działań
  • pakiet benefitów
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B
Informacje o firmie
Naszą działalność rozpoczęliśmy w czerwcu 1996 roku. Od początku zajmujemy się produkcją mebli, wyznaczając nowe kierunki rozwoju w naszej branży. Dostarczamy najwyższej jakości meble do przestrzeni biznesowych i komercyjnych. W procesie produkcji korzystamy z nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań. W chwili obecnej większość naszych projektów jest realizowana dla sektora B2B.