Lider rekrutacji / Starszy rekruter z j. ukraińskim lub rosyjskim

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk
Abrahama 1A
Lider rekrutacji / Starszy rekruter z j. ukraińskim lub rosyjskim Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Agencje pracy
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

WYMAGANIA:
    Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    Znajomość języka rosyjskiego, angielskiego (miłe widziane)
    Obsługa komputera (MS Office) i urządzeń biurowych
    Umiejętności współpracy z ludźmi
    Doskonałej organizacji pracy, dyspozycyjności, odpowiedzialność
    Pro-aktywnej postawy i zaangażowania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
v Dokładne i terminowe rejestrowanie danych w systemie CRM lub innym narzędziu.
v Obsługa połączeń, aktualizację informacji kontaktowych
v Poszukiwanie potencjalnych kandydatów do określonych stanowisk. Korzystanie z różnych narzędzi, takich jak media społecznościowe, strony internetowe rekrutacyjne, nasze bazy danych, sieci kontaktów
v Udzielania wsparcia/kontrola procesów w dziale rekrutacji. Wspólne rozwiązywanie powstałych problemów i wspieranie się nawzajem w celu osiągnięcia celów
v Koordynacja procesu rekrutacji
v Udział w szkoleniach, warsztatach, czytanie branżowych materiałów oraz analizowanie informacji zwrotnych od klientów w celu ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.
Informacje o firmie
CO OFERUJEMY:
· Ciekawą pracę w perspektywicznej i szybko rozwijającej się branży outsourcingu pracowników ze Wschodu, Azji oraz Afryki
· Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie (jesteśmy laureatem konkursu "Pracodawca przyjazny cudzoziemcom" 2020 i organizatorem cyklicznej akcji charytatywnej „Cenimy Wielkich, Wspieramy Małych”
· Możliwość rozwoju
· Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od efektów pracy
  • Biuro w nowoczesnym środowisku biznesowym w centrum Gdańska
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi liderami rynku logistycznego i produkcyjnego
  • Spotkania integracyjne

Я даю согласие на обработку моих персональных данных для потребностей текущей или будущей рекрутации, в соответствии со ст. 6, пункт 1 а Общего положения о защите персональных данных от 27 апреля 2016 года (Законодательный Вестник ЕС, L 119 от 05.04.2016), а также для передачи компанией PROFIT4YOU Sp. о.о. моих личных данных другим лицам, участвующим в процессе рекрутации, и компаниям оказывающим услуги обществу, для вышеупомянутых целей в том объеме, в котором это необходимо. Информация об обработке персональных данных в процессе подбора персонала: В соответствии со ст. 13 Общего положения о защите персональных данных от 27.04.2016 (Вестник Законов УЭ L 119 от 05.04.2016), далее: «GDPR», сообщаю, что: 1) Администратором ваших личных данных является PROFIT4YOU Sp. о.о. со штаб-квартирой в Гданьске на ул. Абрахама 1а / 5.03, 80-307 Гданьск. 2) Связаться с сотрудником по защите данных можно: iod@profit4you.pl 3) Ваши личные данные будут обрабатываться в целях текущего и будущего трудоустройства в соответствие со статьей 6, пункт 1 a) b) c) GDPR, т. е. на основании вашего согласия, чтобы подготовить информацию для заключения договора и выполнить юридическое обязательство, возложенное на Администратора. 4) Ваши личные данные будут храниться в течение периода рекрутации и трудоустройства, но не более 2 лет. 5) Получателями ваших личных данных будут лица, уполномоченные получать личные данные на основании правовых положений, лица, сотрудничающие в процессе найма, и компании предоставляющие услуги PROFIT4YOU Sp. о.о. 6) Вы имеете следующие права в отношении персональных данных: доступ и получение копии, исправление, удаление или ограничение их обработки, возражение против обработки или отзыв согласия в любое время. Вы также имеете право подать жалобу в надзорный орган (председателю Управления по защите персональных данных). 7) Предоставление персональных данных является добровольным, в соответствие с законом, что необходимо для участия в рекрутации. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), a także na przekazywanie przez PROFIT4YOU Sp. z o.o. moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji oraz usługodawcom spółki, w ww. celach, w zakresie do tego potrzebnym.Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji:Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), dalej: RODO, informuję, iż:1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT4YOU Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Abrahama 1a/5.03, 80-307 Gdańsk.2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@profit4you.pl3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a,b,c RODO, tj. na podstawie Pana/Pani zgody, w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze.4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i ewentualnie przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 2 lata.5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty współpracujące w procesie rekrutacji oraz usługodawcy PROFIT4YOU Sp. z o.o.6) Posiada Pani/Pan następujące prawa dot. danych osobowych: dostępu oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania), usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania bądź cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa UODO).7) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale w zakresie wynikającym z przepisów prawa niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. *

Aktualizacja: 07.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Yana Artemenko

530302... Wyświetl numer
y...@profi... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Abrahama 1A
SMS
Wyświetl numer