Lider Sprzedaży Eksportowej- branża metalowa

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby, która zajmie się kreowaniem, zarządzaniem i nadzorem w obszarze realizacji procesów sprzedażowych dla zapewnienia realizacji długofalowej strategii rozwoju biznesu.
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie portfolio klientów w oparciu o analizę cyklu życia klienta i jego produktów
  • Zarządzanie procesem pozyskiwania nowych rynków oraz klientów zgodnie z przyjętą strategią biznesową dla zapewnienia realizacji celów strategicznych sprzedaży
  • Zapewnienie realizacji planów sprzedażowych dla poszczególnych klientów wraz z zapewnieniem forecastu zamówień zabezpieczających realizację celów
  • Zarządzanie długofalowymi relacjami i obsługą klientów ze zrozumieniem ich potrzeb
  • Wspieranie zespołu sprzedażowego
  • Uczestnictwo we wprowadzaniu najnowocześniejszych rozwiązań przemysłowych w zakresie obsługi procesu sprzedażowego
  • Uczestnictwo w corocznej ocenie procesu zarządzania oraz tworzeniu strategii i procesów ze swojego obszaru
  • Raportowanie działań bezpośredniemu przełożonemu, w tym uzyskanych poziomów marżowości

Poszukiwane kompetencje
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej (metalowej)
  • Znajomość branży produkcji metalowej
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność wpływu na ludzi
  • Umiejętność zarządzania sprzedażą i relacjami z klientami
  • Umiejętności negocjacji, postępowania z trudnym klientem
  • Możliwość odbywania podróży służbowych
  • Znajomość narzędzi marketingowych
  • Orientacja na cel
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie bardzo dobrym, wskazana także dobra znajomość innego języka obcego (niemiecki, francuski, szwedzki, norweski)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wskazane wykształcenie wyższe- Zarządzanie i marketing, Sprzedaż i marketing, Zarządzanie Produkcją i Logistyką, Inżynieria Mechaniczna

Oferujemy
  • Wysoki wpływ na rozwój biznesu
  • Długofalową współpracę w stabilnej organizacji w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt (B2B)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Hybrydowy model pracy: część obowiązków typowo biurowych, część w oparciu o podróże służbowe, wizyty u klientów, udział w targach, konferencjach itp
  • Możliwości rozwoju (szkolenia, konferencje, udział w nowych projektach)
  • Atrakcyjny system premiowy za realizację celów
  • Bezpłatny parking
  • Imprezy firmowe
  • Benefity pracownicze (pakiety medyczne, ubezpieczeniowe. dodatkowe świadczenia okresowe)
  • Brak dress code
Zgłoś swoją aplikację za pomocą APLIKUJ poniżej lub pod linkiem:

Administratorem danych jest Base Group sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach (ul. Spacerowa 29, 83-020 Koszwały). Dane będą przetwarzane na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks Pracy z późn. zmianami oraz aktów wykonawczych oraz Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- dalej "Rozporządzenie") w celu:

- zgody wydanej przez kandydata poprzez wysłanie CV (art. 6 ust. 1 lit. A Rodo) w zakresie dodatkowych danych osobowych, których podanie nie jest obowiązkiem prawnym.

przeprowadzenia rekrutacji i zawarcia umowy w sprawie zatrudnienia jako obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. C Rodo), który wynika z art. 221 §1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

- w razie wyrażenia dobrowolnej zgody w celu przyszłych rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie jednak jej cofnięcie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane pozostawione dla przyszłych rekrutacji będą podlegać profilowaniu o czynniki osobowe względem nowych rekrutacji.

- oceny motywacji i weryfikacja umiejętności kandydata na podstawie, odpowiednio: treści listu motywacyjnego, rozmowy lub wyników testów praktycznych (art. 6 ust. 1 lit. F Rodo)

- ochrony przed ewentualnymi roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. F Rodo)

W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt z Działem Personalnym praca@base.pl bądź Inspektorem Ochrony danych odo@base.pl

Wysłanie aplikacji na wybraną rekrutację jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych które nie zostały wymienione w art. 221 §1 Kodeksu Pracy.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji wynikającym z art. 221 §1 Kodeksu pracy.

Odbiorcami Państwa danych będą upoważnieni pracownicy i współpracownicy Base Group sp. z o.o. oraz zaufani dostawcy usług hostingowych, systemu rekrutacyjnego Elevato https://www.elevatosoftware.com/

Dane osobowe zbierane w celu obecnej rekrutacji przetwarzane będą do zakończenia tej rekrutacji, a następnie zarchiwizowane przez okres do 2 lat. Przetwarzanie danych osobowych w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje - przez okres 2 lat, chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do usunięcia czy wniesienia skargi organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).
Zgodę można wycofać poprzez złożenie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email: praca@base.pl lub na adres pocztowy: Base Group sp. z o.o., ul. Spacerowa 29, 83-020 Koszwały, Polska lub elektronicznie za pomocą poniższego linka www: https://base.elevato.net/pl/zarzadzanie-zgodami-dostep,ccma

Aktualizacja: 28.11.2023