Ogłoszenie nieaktualne

Lider Zespołu

Firma
Branża / kategoria
Kadry

Wymagania

O Tobie:
  • Jesteś osobą zmotywowaną, energiczną, nastawioną na karierę.
  • Masz 12 miesięczne doświadczenie w pozyskiwaniu darczyńców poprzez fundraising bezpośredni.
  • Potrafisz prowadzić zespół, inspirować nowych darczyńców do rejestracji i być przykładem dla swojego zespołu w terenie.
  • Jesteś pracowity i posiadasz doskonałe umiejętności budowania zespołu.
  • Masz doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu nowych fundraiserów.
  • Potrafisz mówić i rozumieć zarówno po angielsku, jak i po polsku.

Opis stanowiska

Główne Obowiązki:

  • Rekrutacja i szkolenie fundraiserów
  • Przeprowadzanie wprowadzeń dla nowych pracowników
  • Regularna sprzedaż w terenie – przewodzenie zespołowi
  • Zarządzanie i planowanie grafików pracowników
  • Szkolenie w terenie i wsparcie
  • Raportowanie do CEO

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Silną ścieżkę kariery
  • Możliwości podróży.

Aktualizacja: 09.08.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl