Logistikkoordinator / dyspozytor

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma EKB Container Logistik Polska poszukuje dyspozytora/spedytora w transporcie kontenerowym

WYMAGANIA I OBOWIĄZKI :
  • wymagane minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku dyspozytora lub planisty w  transporcie kontenerowym
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  •  znajomość produktów Microsoft, takich jak Excel, Word
  • dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  •  aktywne poszukiwanie nowych klientów i podwykonawców
  •   zintegrowane planowanie tras w systemie FCL
  •   ścisła współpraca z flotą podwykonawców i własną flotą EKB
  •  wprowadzanie zleceń transportowych do oprogramowania logistycznego
  • zaangażowanie, proaktywna postawa, samodzielność i pozytywne nastawienie
CO OFERUJEMY :
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  •  atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  •  szkolenie stanowiskowe
  •  pakiet benefitów
  •  pakiet szkoleń
  •  możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania cv pod adres mailowy - [ukryte] lub kontakt telefoniczny - [ukryte]

Informacje o firmie
Jesteśmy http://www.ekb-containerlogistik.com/