Logopeda / neurologopeda

Ogłoszenie nieaktualne

Logopeda / neurologopeda

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Do LOGO-PED. Centrum Neurologopedyczno-Terapeutycznego w Gdańsku Wrzeszczu poszukujemy logopedy / neurologopedy.

Oferujemy:
Pracę w fantastycznym, złożonym z profesjonalistów, bardzo zgranym, a zarazem otwartym Zespole.
Wsparcie i opiekę merytoryczną.
Pracę w świetnie wyposażonych gabinetach w samym Centrum Wrzeszcza (miejsce jest świetnie skomunikowane z resztą Trójmiasta).
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Praca na umowę zlecenie, bądź B2B.

Wymagamy:
Wykształcenia kierunkowego.

Mile widziane:
Dodatkowe kursy i szkolenia.


 
Informacje o firmie
Jeśli jesteś kreatywna / kreatywny, otwarta / otwarty na rozwój zawodowy oraz zawodowe wyzwania, chcesz pracować w miejscu, w którym wita Cię uśmiech, do którego przychodzisz chętnie, w którym panuje partnerska i przyjacielska atmosfera, zapraszamy do nas! 

Informacje o firmie
LOGO-PED. Centrum Neurologopedyczno-Terapeutyczne jest miejscem z tradycją i doświadczeniem. Pracują w nim kompetentni terapeuci, podnoszący nieustannie swe kwalifikacje, nie bojący się nowości w swej dziedzinie terapii, bardzo empatyczni i nastawieni na wszechstronną pomoc swym podopiecznym w różnym wieku. Oferujemy usługi terapeutyczne wysokim poziomie, przy wykorzystaniu nowatorskiego sprzętu i różnorodnych materiałów terapeutycznych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65531551

Aktualizacja: 07.01.2024

Wróć do góry