Logopeda/ Neurologopeda

Ogłoszenie podstawowe

Logopeda/ Neurologopeda

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Medycyna,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukuję logopedy / logopedów / neurologopedów (koniecznie przynajmniej ukończone studia licencjackie) do pracy w dwóch placówkach terapeutycznych. Jedna mieści się w Pruszczu Gdańskim (samodzielny gabinet w centrum medycznym), druga w Gdańsku Oliwie (klinika neuroterapii).

Oferuję dawkę wiedzy, nieszablonową pracę logopedyczną w ujęciu neurologicznym i neurosensomotorycznym. Nie musisz mieć super doświadczenia, wystarczy mobilizacja i motywacja do pracy, do doświadczania i rozwoju.

Jest to praca wymagająca i wyzwaniowa, jeśli więc nie boisz się „trudnych” przypadków, lubisz bawić się niekiedy w dr House’a - to praca idealna dla Ciebie. Współpracuję z fizjoterapeutami, psychologami, ortodontami, lekarzami różnej specjalizacji oraz kolegami i koleżankami po fachu.

Moi pacjenci to przede wszystkim rodzice dzieci, ich dzieci (z różnymi trudnościami – od uszkodzeń neurologicznych po „zwykłe” dyslalie), osoby dorosłe (po incydentach neurologicznych), pacjenci ortodontyczni itd.

Terapia jest wielokierunkowa, od podstaw neurosensorycznych, neurologicznych, przez podstawowe funkcje życiowe, mięśniówkę, wybiórczość pokarmową, trudności adaptacyjne i samoregulacyjne itd.

Praca jest intensywna, ale i bardzo ciekawa!
Odwagi!

Czekam na Twoje CV!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 24.04.2024

Aktualizacja: 07.05.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Joanna

532594... Wyświetl numer
k...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Pruszcz Gdański Oliwa 
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry