Logopeda

Ogłoszenie podstawowe

Logopeda

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista

Centrum Terapii Gadasie oraz Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Gadasie" poszukuje do stałej współpracy logopedki/logopedy
Wymagania:
  • Dyplom studiów magisterskich,
  • Doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć logopedycznych,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu diagnoz logopedycznych dzieci i młodzieży,
  • Kreatywność,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Empatia,
  • Chęć poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

  • Obowiązki:
  • Prowadzenie terapii indywidualnych z dziećmi oraz diagnoz logopedycznych,
  • Sporządzanie pisemnych opinii po przeprowadzonych testach diagnostycznych,
  • Systematyczne prowadzenie dokumentacji elektronicznej EDP - Elektroniczny Dziennik Poradni,
  • Tworzenie programów terapii dla dzieci objętych terapią WWRD (wczesnego wspomagania rozwoju dziecka),
  • Stały kontakt z członkami zespołu CT Gadasie/NPPP GADASIE w celu wymiany doświadczeń, konsultowania działań terapeutycznych, dzielenia się doświadczeniami w pracy i wiedzą,
  • Stały kontakt z rodzicami pacjentów - omawianie procesu terapeutycznego, wydawanie zaleceń.
  • Oferujemy:
  • wynagrodzenie" 70 zł brutto - 90 zł brutto. diagnoza: 120 zł brutto - 140 zł brutto.
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenia lub umowę B2B,
  • Pracę w miłym, pomocnym i wspierającym się Zespole.