Logopeda

Ogłoszenie podstawowe
Rotmanka Koscielna
Koscielna 11
Logopeda Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Logopeda

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania  logopedy ze zwróceniem szczególnej uwagi na zadania według  potrzeb placówki  w zakresie:
1.Diagnozowania logopedycznego poprzez:

a. prowadzenie przesiewowych badań logopedycznych wśród dzieci oraz kierowanie na dodatkowe badania
2.Prowadzenia zajęć logopedycznych poprzez:
a. terapię indywidualną w razie potrzeby ( diagnoza, zalecenia opinii, orzeczenia)
b. terapię w małych grupach
3.Prowadzenia porad i konsultacji dla rodziców poprzez:
a. konsultacje indywidualne
b. instruktaż, kącik logopedyczny, zeszyt logopedyczny  itp.
4.Wspierania nauczycieli i specjalistów poprzez:
a. rozpoznawanie przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu dzieci
b.  porady, zadania i ćwiczenia do wykonania w grupie itp.
c. udział w pracach zespołu IPET.wwr
5.Udział w radach pedagogicznych
a. omawianie  problemów,
b. sprawozdawczość w zakresie realizacji zadań
5. współpracy z innymi podmiotami w zależności od potrzeb :
a. dyrektorem ds. pedagogicznych i zarządzającym
b. innymi specjalistami w przedszkolu
6. Prowadzenia dokumentacji  logopedy ,zgodnie z przepisami prawa oraz zaleceniami dyrektora .         OdpowiedzPrzekaż dalej  Dodaj reakcję

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Przedszkole Rodzinne Rotmanka

512037... Wyświetl numer
k...@przed... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer