Magazynier - Doradca Techniczny

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Twoje obowiązki:
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Weryfikacja stanu technicznego kontenerów
  • Zaopatrzenie i obsługa magazynu
  • Zlecanie montażu i serwisu kontenerów
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe / średnie
  • Zdolności techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Samodyscyplina i samodzielność
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, mechanicznej, kontenerowej
Oferujemy:
  • Pracę jednozmianową
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego

W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: [ukryte]
Wysyłając swoje CV oświadczasz, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, umieszczone na stronie Polityka Prywatności  i akceptuję jej treść.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę MOBILBOX POLSKA Sp.z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Informacje o firmie

Mobilbox Polska to grupa wyspecjalizowanych spółek na świecie świadczących usługi w zakresie wynajmu, sprzedaży kontenerów i części zamiennych. Mobilbox wspiera swoich Klientów w skomplikowanych i technologicznie wymagających inwestycjach w najbardziej rozwojowych sektorach budownictwa, drogownictwa czy przemysłu. To jedna z największych firm zajmujących się wynajmem i sprzedażą kontenerów, znana ze sprawnej realizacji inwestycji niemal na całym świecie.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64582444
  • Data wyróżnienia: 02.12.2021
  • Data wprowadzenia: 18.11.2021
  • Aktualizacja: 13.12.2021