Magazynier Gdańsk Osowa

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

W związku z rozwojem firmy TILT poszukujemy osób na stanowisko Magazynier.
Miejsce pracy: Gdańsk Osowa
Praca w godzinach 7-15.
Zakres obowiązków:
  • Rozładunek i załadunek towarów,
  • Przyjmowanie dostaw, weryfikacja ilościowa i zgodności towaru z dokumentami magazynowymi,
  • Magazynowanie i inwentaryzowanie towaru,
  • Kompletowanie towaru i przygotowywanie do wydania/wysyłki,
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub dogodną formę współpracy)
  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu telekomunikacji
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 2500-2900 netto.
Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • Solidność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dbałość o jakość wykonywanych obowiązków, zaangażowanie,
  • Dbałość o powierzone mienie firmy,
  • Chęć do poszerzania swojej wiedzy,
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dobry stan zdrowia
Mile widziane:
  • uprawnienia na wózki widłowe
zapraszamy na www.tilt.net.pl do obejrzenia prezentacji naszej firmy.
Informacje o firmie
TILT prowadzi działalność gospodarczą od roku 2010 r. i od tego czasu zajmuje się budową infrastruktury telekomunikacyjnej dla P4 sp. z o.o. T-MOBILE POLSKA S.A, NETIA S.A., Emitel S.A., Polkomtel Infrastruktura sp. z o.o. w zakresie: budowy, implementacji i transmisji dla stacji bazowych telefonii komórkowej. Działalność naszej firmy opieramy o wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszej technologii. Pozycję na rynku zawdzięczamy odpowiedzialności i wykwalifikowanym specjalistom z dziedziny projektowania, kosztorysowania i wykonawstwa.

Aktualizacja: 18.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Tomasz Seroczyński

535500... Wyświetl numer
s...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Osowa
Keplera
SMS
Wyświetl numer