Magazynier

Ogłoszenie premium
Gdynia Chylonia
Krzywoustego 3
Magazynier Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Magazynier

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Grupa Kapitałowa S&A zatrudni Magazyniera.

Zadania:
  • pakowanie mebli zgodnie z założeniami działu technicznego
  • kontrola jakości elementów przed zapakowaniem
  • zwalnianie spakowanych mebli do magazynu
  • załadunek i rozładunek produktów
  • przygotowanie towarów do wysyłki
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy w magazynie
  • sumienności i odpowiedzialności
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, B2B.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez DĄB Gdynia S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sekretariat@dab.gdynia..pl. Wycofanie zgody uniemożliwi nam jednak uwzględnienie Cię w dalszym procesie rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Masz prawo dostępu do swoich danych, uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę).

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu otrzymania CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania CV. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu otrzymania CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Aktualizacja: 01.09.2024