Magazynier

Ogłoszenie podstawowe

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

W związku z rozszerzeniem współpracy z siecią Rossmann poszukiwany jest Magazynier do pracy w magazynie w Gdańsku od czerwca 2024r.
Obowiązki:
Rozładunek i załadunek aut przyjeżdżających z Centrum Dystrybucyjnego,
Rozładunek i załadunek aut dystrybucyjnych,
Praca ze skanerem,
Przygotowywanie dokumentacji dystrybucyjnej,
Kontakt telefoniczny i mailowy z Sekcjami firmy Rossmann,
Praca na 3 zmiany (06:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-06:00) oraz w 1-2 soboty w miesiącu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Administratorem danych osobowych zebranych w związku z procesem rekrutacji, do której Państwo przystąpili jest Burian Logistic sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzu, ul. Cyprysowa 240,43-384 Jaworze, KRS: 0000441023, NIP: 9372664764, REGON: 243115367, zwana dalej Administratorem.

Z Administratorem można skontaktować się pisemnie na wskazany powyżej adres siedziby, bądź elektronicznie na adres poczty elektronicznej

Dodatkowo Administrator informuje, iż:

1. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w następujących celach:

a) przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska, na które Państwo aplikują- podstawą prawną jest: w zakresie danych wskazanych w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa- realizacja ciążącego na Administratorze obowiązku prawnego wynikających z w. w. przepisów (podstawa prawna przetwarzania danych osobowych- wypełnienie obowiązku prawnego tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), zaś w zakresie niewymaganym rzeczonymi przepisami Państwa zgoda (podstawa prawna przetwarzania danych osobowych- zgoda osoby, której dane dotyczą tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

b) prowadzenie przyszłych rekrutacji, o ile wyrażą na to Państwo zgodę podstawa prawna przetwarzania danych osobowych- zgoda osoby, której dane dotyczą tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

c) ewentualnego dochodzenia, ustalenia bądź obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji (podstawa prawna przetwarzania danych osobowych- przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

2. Okres przetwarzania przez Administratora danych osobowych zbieranych w procesie rekrutacji wynosi 12 miesięcy[AK2] od dnia przesłania kandydatury na dane stanowisko. W zakresie w jakim przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie zgody- do momentu jej wycofania, a gdy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - przez okres 3 lat, bądź przez dłuższy okres, jeśli wynika to z przepisów prawa ogólnie obowiązującego.

3. Odbiorcami danych osobowych są podmioty współpracujące z Administratorem, w tym m.in.: dostawcy usług, którym Administrator zleca wykonanie usług związanych z przetwarzaniem danych osobowych, w tym zakresu IT (dostawca serwera, podmiot świadczący usługi wsparcia technicznego dla systemów, na których przechowywane są dane osobowe), usługi rekrutacyjne, ogłoszeniodawcom, dostawcom serwisów rekrutacyjnych online. Ponadto odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być organy administracji publicznej oraz sądy powszechne, gdy wynika to w przepisów ogólnie obowiązujących.

4. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację (wówczas gdy dane osób fizycznych są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora).

5. W zakresie w jakim przetwarzanie danych odbywa się na podstawie Państwa zgody mają Państwo prawo do jej wycofania, przy czym pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

6. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora narusza przepisy RODO.

7. Administrator nie będzie dokonywał profilowania danych osobowych.

8. Administrator nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego (poza EOG), ani organizacji międzynarodowej.

9. Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości przeprowadzenia wobec Państwa procesu rekrutacyjnego.

Podanie dodatkowych danych osobowych, ponad dane wynikające z Kodeksu Pracy, jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Podanie danych ponad dane wynikające z Kodeksu Pracy stanowi wyraz wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie tych danych osobowych na poczet procesu danej rekrutacji.

Jeśli chcą Państwo, aby Państwa dane osobowe były przetwarzane przez Administratora na potrzeby przyszłych rekrutacji, Administrator prosi o zamieszczenie zgody o poniższej treści w dokumentach aplikacyjnych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Burian Logistic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jaworzu moich danych osobowych zawartych w dok. aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. "

Mogą Państwo wycofać swoją zgodę na przetwarzanie w. w. danych osobowych wysyłając w tym celu wiadomość elektroniczną na wskazany adres e-mail Administratora

Aktualizacja: 29.03.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Tomasz Iłgowski

t...@buria... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Rudniki
Elbląska 111