Magazynier

Ogłoszenie podstawowe

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do długotrwałej współpracy na podstawie umowy o pracę, które angażują się w wykonywane obowiązki. Jeżeli nie boisz się pracy fizycznej i chcesz zdobyć doświadczenie w branży – wyślij do nas swoje CV!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przyjmowanie i rozładunek towarów
- mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania
- właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem
- oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
- utrzymanie magazynu w czystości
- obsługa maszyn i urządzeń magazynowych, w tym transportowych oraz do cięcia
i formatowania, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
- codzienne kontrolowanie stanu technicznego użytkowanych maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:
- umiejętność pracy w zespole
- sprawność fizyczna

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w pracy w magazynie

KANDYDATOM OFERUJEMY:
- pracę od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin
Informacje o firmie
Plastics Group jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium. Współpracujemy z największymi firmami działającymi w różnorodnych branżach dostarczając wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w przemyśle, budownictwie, produkcji opakowań, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Rekrutacja

r...@plast... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kokoszki