Magazynier

Ogłoszenie podstawowe

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

OBOWIĄZKI
  • Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Zabezpieczanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Kompletowanie/ wydawanie surowców i komponentów do produkcji
  • wystawianie dokumentów magazynowych w systemie Enova oraz aktualizacja stanów w excelu,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Utrzymywanie czystości i porządku w magazynie
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem w magazynie
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjmowania, wydawania i przemieszczania towarów
WYMAGANIA :
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Znajomość podstawowych operacji magazynowych, takich jak przyjmowanie towaru, kompletowanie zamówień, pakowanie i wysyłka,
  • Umiejętność obsługi standardowego sprzętu magazynowego, takiego jak wózek widłowy, paleciak,
  • umiejętność pracy z komputerem,
  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań, dbałość o porządek i estetykę w magazynie,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy,
  • Chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze pracy magazyniera,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań i dążenie do osiągania celów.
OFERUJEMY
  • umowę o pracę,
  • prace w małym zespole,
  • realny wpływ na prace w przedsiębiorstwo,
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Dostarczamy wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne oraz chemię gospodarczą dla klientów Europy północnej.

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HEALTH&BEAUTY CARE sp. z o.o. z siedzibą w: Tczewska 73, 83-031 Łęgowo (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: hr.hbc@hbcare.pl.