Magazynier

Ogłoszenie podstawowe

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma zajmująca się produkcją i dystrybucją sprzętu sportowego. W związku z rozwojem poszukujemy osób aby powiększyć skład pracowników magazynu.
Twój zakres obowiązków
  • Współpraca z kierownikiem magazynu oraz pozostałymi pracownikami,
  • bieżąca realizacja zamówień (wysyłki paczkowe i paletowe),
  • dbałość o porządek w obszarze magazynu,
  • przyjmowanie dostaw,
  • współpraca z pracownikami spedycji.
Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy magazynowej,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • punktualność i rzetelność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie i efektywna realizacja powierzonych zadań,
  • uprawnienia na wózek widłowy (II WJO) mile widziane,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z programem ERP oraz skanerami/kolektorami danych.
To oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o "Umowę o pracę",
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum miasta,
  • pracę w systemie jednozmianowym (pon-pt/8-16),
  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach firmy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.

Aktualizacja: 13.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

MJST

668608... Wyświetl numer
d...@mjst.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
SMS
Wyświetl numer