Magazynier

Ogłoszenie mini

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub w pracy w magazynie
  • znajomość podstawowych zasad zarządzania magazynem oraz umiejętność obsługi sprzętu magazynowego
  • dokładność i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji magazynowej
Mile widziane:
  • uprawnienia obsługi wózków widłowych i elektrycznych
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i maszyn stolarskich, co może być pomocne przy niektórych zadaniach logistycznych

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw materiałów stolarskich i ich rozładunek
  • umieszczanie materiałów materiałów w magazynie zgodnie z ustalonym systemem przechowywania
  • przyjmowanie gotowych mebli oraz odpowiednie rozmieszczenie ich w magazynie
  • prowadzenie ewidencji przyjęć i wydań mebli i dodatkowych zleceń
  • kompletowanie zamówień dla produkcjiUu

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • ubezpieczenie zdrowotne Lux-Med za 1zł
  • dofinansowanie do karty Multisport w wysokości 80% - 30 zł za kartę
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) w wysokości 250 zł/mc
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto dla osób spoza Gdańska lub zakwaterowanie w hostelu pracowniczym przez 3 miesiące za darmo.
  • bezpłatny transport z Elbląga (ok 35 min.)
  • dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny, rozliczane 50% lub 100% więcej do podstawy.

Aktualizacja: 19.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl