Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Kierowcy,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • przyjmowanie, rozładunek i wydawanie towarów
  • przygotowywanie przesyłek kurierskich
  • przygotowywanie wysyłek do pozostałych oddziałów firmy
  • kontrola stanów magazynowych oraz kompletności dostaw
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • współpraca z operatorami logistycznymi przy dostawach i wysyłkach;
  • wspieranie działu zaopatrzenia w bieżących działaniach
  • dbałość o porządek w magazynie
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
Wymagania
  • doświadczenie w pracy magazynowej
  • samodzielność, rzetelność i uczciwość
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
  • umiejętność organizowania czasu pracy
  • mile widziane wykształcenie techniczne i wiedza z zakresu elektryki
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • mozliwość zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zdobycie dużego doświadczenia zawodowego i kwalifikacji z uwagi na wszechstronny udział w funkcjonowaniu firmy.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej formie ustalonej obustronnie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienie w zależności od Twoich predyspozycji i kwalifikacji
Informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Handlowe KOMA jest jednym z liderów polskiego rynku w branży oświetleniowej działającym od ponad 35 lat. Z uwagi na restrukturyzację firmy poszukujemy  pracowników do naszego zespołu o nowych predyspozycjach i kwalifikacjach.
Zapraszamy do składania ofert CV na adres
mail: [ukryte]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aktualizacja: 28.07.2024