Magazynier - Operator Wózka Widłowego - Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego do naszego magazynu logistycznego w Gdańsku.

Twój zakres obowiązków
  • załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym
  • lokowanie towarów w magazynie niskiego/wysokiego składowania
  • kompletacja zamówień wg dyspozycji Klientów
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • udział w inwentaryzacjach
Nasze wymagania
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (7-15, 10-18)
  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej
Oferujemy
  • dogodne warunki pracy w nowoczesnym magazynie logistycznym, w firmie będącej jednym z wiodących operatorów logistycznych na rynku polskim
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie – bez pośredników (umowa o pracę)
  • bezpłatna karta Multisport
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • bezpłatna nauka języków obcych
  • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
  • bezpłatny parking

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż: administratorem danych jest JAS-FBG SA z siedzibą w Katowicach, ul. Kolejowa 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy JAS-FBG SA. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Dane będą przetwarzane przez okres 3 lat. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza obecnie obowiązujące przepisy prawa krajowego oraz przepisy unijnego rozporządzenia RODO. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będę profilowane. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane kontaktowe w sprawie ochrony danych osobowych: odo@jasfbg.pl

Aktualizacja: 24.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

JAS-FBG

798102... Wyświetl numer
p...@jasfb... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Kontenerowa 21
SMS
Wyświetl numer