Magazynier - praca w hurtowni motoryzacyjnej

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 7200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Stanowisko: MAGAZYNIER
Lokalizacja: Banino

Zakres obowiązków:
  • Rozładunek i załadunek towarów;
  • Lokowanie towarów w regałach;
  • Kompletacja przesyłek;
  • Kontrola jakościowa i ilościowa przesyłek;
  • Przygotowywanie przesyłek do transportu;
  • Praca z wykorzystaniem skanerów (WMS)
Wymagania:
  • Gotowość do pracy fizycznej;
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Rzetelność i punktualność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność i chęci do pracy
Oferujemy:
  • Możliwość dopasowania godzin pracy (w godzinach pracy magazynu);
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/o pracę;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń;
  • Pozytywną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju wewnątrz firmy;
  • System wdrożenia pracownika;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Karta MultiSport;
  • Zniżki pracownicze;
  • Spotkania integracyjne.
Informacje o firmie
Firma Euro Parts od blisko 8 lat zajmuje się sprzedażą części samochodowych. Obszar działania firmy obejmuje Trójmiasto i okolice w sprzedaży stacjonarnej, jednak to dzięki zamówieniom wysyłkowym poprzez portal Allegro.pl docieramy do każdego miejsca w Polsce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę Euro Parts Marcin Jakubczyk.

Aktualizacja: 19.04.2024