Magazynier / Specjalista ds. infrastruktury

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria,
Przemysł stoczniowy / Offshore
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Rzetelność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • Samodzielność, zgłaszanie swoich propozycji zmian i pomysłów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaświadczenie o niekaralności
Obowiązki:
  • Wydawanie oraz przyjmowanie narzędzi oraz urządzeń z/na magazyn wraz z prowadzeniem obowiązujących dokumentacji
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
  • Obsługa programu komputerowego magazynowo- narzędziowego
  • Kompletowanie, wydawanie zapotrzebowania do produkcji
  • Kontrola zgodności stanów – przeprowadzanie tzw. Inwentaryzacji
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynach oraz na terenie całej bazy
  • Wsparcie kierownika działu w zadaniach związanych z infrastrukturą firmy
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia
Opis dodatkowy
Prosimy o przesyłanie CV w formacie „CV_Nazwisko_Imię.pdf” na adres p...@navy-... Wyświetl e-mail . W tytule maila proszę wpisać np. ,,Konserwator - dział logistyki"  Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62821903
  • Data wyróżnienia: 27 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 27 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 12 września 2019
  • Wyświetleń: 864
  • Wyświetleń na liście: 5 490