Magazynier, stocznia, Gdańsk

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: GD/MAG/PL/1223

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • organizacja pracy w magazynie,
  • obsługa komputera, pakiet office
Nasze oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej,
  • ukończony kurs i obsługa wózka widłowego będą dodatkowym atutem,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i inicjatywa.
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie),
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w specjalistycznych szkoleniach).

Aktualizacja: 07.12.2023