Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier UDT

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zastanawiałaś/-eś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w rozwój ludzi, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego wyróżnia ją bardzo wysoki standard pracy?  W firmie, która daje Ci możliwość poszerzania swoich kompetencji, awansu pionowego i poziomego dzięki licznym międzynarodowym projektom, ale też współpracy z najlepszymi na rynku?
Teraz możesz to sprawdzić!
Jeśli posiadasz uprawnienia UDT, to oferta dla Ciebie!

START ZATRUDNIENIA W KWIETNIU
Lokalizacja: pierwszy miesiąc pracy naprzemiennie Gdańsk i Gdynia.
od maja : Gdańsk.
oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię uznaniową oraz frekwencyjną
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szanse na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i wpływ na procesy produkcyjne
  • Przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

oczekujemy
  • uprawnień UDT na wózki widłowe
  • mile widziana praca ze skanerem
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

zadania

  • rozładunek i załadunek towaru
  • odbiór i prawidłowe przyjęcie na stan magazynowy wyrobów gotowych z produkcji
  • pakowanie towarów i produktów gotowych
  • kompletowanie i wydawanie zamówień

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia