Magazynier w hurtowni spożywczej/umowa o pracę.

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Rozwijająca się hurtownia spożywcza, będąca dystrybutorem art. spożywczych dla gastronomii i branży HoReCa, poszukuje kandydata na stanowisko: MAGAZYNIER

Opis stanowiska:
praca w godzinach wczesnoporannych - 5:00 - 13:00

Obowiązki:
  •  kompletowanie zamówień,
  • pakowanie i przygotowanie towarów do wysyłki
  • kontrola ilości i jakości przyjmowanego towaru
  • składowanie towarów według określonych zasad magazynu,
  • prace porządkowe na magazynie.

Wymagania:
  • chęci do pracy
  • punktualność
  • dyspozycyjność
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi (Peugeot Boxer, Renault Master).

Oferujemy:
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy.
  • stabilną pracę.
  • przyjazną i rodzinną atmosferę oraz dobre warunki pracy.
  • pracę na terenie Trójmiasta.
  • szkolenie przed rozpoczęciem i wsparcie podczas wykonywania pracy.

Preferowany kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu. CV prosimy przesyłać na adres [ukryte] . Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Informacje o firmie
Nasza firma jest firmą rodzinną działającą na terenie trójmiasta od 1993r.
Zajmujemy się hurtową sprzedażą przypraw i artykułów spożywczych. Oferujemy sprzedaż na miejscu i dowóz towaru do klientów, miedzy innymi branży HoReCa.

Nasz magazyn znajduje się na Giełdzie Towarowej na ulicy Rzęsnej 3 (Rudniki).

zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65515448

Aktualizacja: 08.12.2023