Magazynier z prawem jazdy Kat B - Gdańsk Rudniki

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5039 - 5040
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.Obecnie poszukujemy dla naszego klienta 1 pracownika na stanowisko magazyniera w  lokalizacji:
  • Miejsce pracy: Gdańsk Rudniki 80-718 ul. Elbląska
Praca od zaraz

Wymagania:
- doświadczenie przy kompletacji towaru w magazynie minimum 2 miesiące
- Prawo jazdy Kat B. - wymóg konieczny

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- bardzo dobra organizacja pracy
- duża motywacja do pracy
- sprawność manualna

Obowiązki:
- rozładunek załadunek towaru za pomocą wózka jezdniowego
- kompletacja przy użyciu wózka jezdniowego
- prawidłowe kompletowanie pozycji z zamówień
- inne prace magazynowe.
- prace porządkowe

Oferujemy:
- pracę w godzinach: 07:00-15:00 + jest możliwość robienia nadgodzin.
- od poniedziałku do piątku
- umowę zlecenie,
- stawka :  30 zł brutto za godzinę = 21,50 zł netto za godzinę

CV proszę załączyć pod ofertą pracy
Prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS :  [ukryte] [ukryte]

"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)