Magazynier z prawem jazdy kat B.

Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier z prawem jazdy kat B.

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4418 - 4419
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.


Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, pracownika na stanowisku: magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Bysewska 18

Wymagania :

- prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w pracy jako magazynier.

- dobra organizacja pracy własnej,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Obowiązki:
- obsługa wózka jezdniowego
- kompletacja towaru zgodne z otrzymanymi zamówieniami, oklejanie- obsługa skanera magazynowego, foliowanie palet ,przepakowywanie towaru- załadunki, rozładunki, pakowanie – ew. obsługa zwrotów. inne prace magazynowe.
Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
Praca zmianowa
1 zmiana 6-14
2 zmiana 11-19
 
  • stawka 26,30 zł brutto za godzinę (bez uprawnień) =19 zł netto za godzinę

 Prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS :  [ukryte] lub mailowy : [ukryte]

"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65529775

Wróć do góry