Magazynier z UDT Gdańsk Kokoszki

Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier z UDT Gdańsk Kokoszki

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5136 - 5137
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.


Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, pracownika na stanowisku: magazynier z wózkami (wysoki skład kategoria I lub II WJO )

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Bysewska 18

Wymagania :

- uprawnienia na wózki UDT kategoria I lub II WJO
- minimum 3 miesięczne doświadczenie pracy w magazynie jako operator wózka widłowego
- dobra organizacja pracy własnej,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Obowiązki:
- obsługa wózka jezdniowego
- kompletacja towaru zgodne z otrzymanymi zamówieniami, oklejanie- obsługa skanera magazynowego, foliowanie palet ,przepakowywanie towaru- załadunki, rozładunki, pakowanie – ew. obsługa zwrotów. inne prace magazynowe.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
Praca zmianowa
1 zmiana 6-14
2 zmiana 11-19
  • stawka 30,58 zł brutto za godzinę (z uprawnieniami  UDT kategoria I lub II WJO = 22 netto na rękę za godzinę

 Prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS :  [ukryte] lub mailowy : [ukryte]

"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65539432

Wróć do góry