Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier z UDT

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • Rozładunki i załadunki towarów
  • Przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynie
  • Kompletowanie oraz przepakowywanie zamówień dla klientów
  • Dbanie o czystość na terenie magazynu
  • Praca w systemie dwuzmianowym
Oczekujemy:
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
  • Dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności i wysokiej kultury osobistej
  • Gotowość do pracy zmianowej - 2 zmiany
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowania
  • Wolne weekendy
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Dobrą atmosferę i dobrą współpracę
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
Informacje o firmie
OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.
Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, 39-220 Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS 0000043558