Magazynier/operator wózka widłowego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6117 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dzień dobry, mamy do zaoferowania pracę na stanowisku Magazyniera na magazynie przeładunkowo-logistycznym w firmie AS Logistics w miejscowości Gdańsk-Kowale (Gdańsk-Kowale Distribution Centre, przy ulicy Magnackiej 15.)
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
Stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna
Twój zakres obowiązków:
  • Praca przy przeładunkach kontenerów (zarówno ręczny jak i mechaniczny)
  • przyjmowanie i wysyłka towaru
  • pakowanie towaru, dbałość o zabezpieczenie przesyłek
  • przyjmowanie dostaw
  • kompletowanie towarów
  • stała kontrola stanów magazynowych - optymalne rozmieszczanie wyborów na magazynie
  • prowadzenie własnej identyfikacji wyrobów gotowych
  • prowadzenie i kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
  • inwentaryzacje okresowe i roczne
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP
  • Praca ze skanerami
    Nasze wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na wózkach widłowych czołowych / wysokiego składu ( warunek konieczny )
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność.
    To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • szkolenie wdrożeniowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • bony towarowe
Cv proszę wysyłać na adres  [ukryte]

AS Logistics
ASL już od 15 lat świadczy kompleksowe usługi w branży TSL. Specjalizujemy się w międzynarodowej spedycji lotniczej, morskiej i drogowej oraz świadczymy rozbudowany zakres usług logistycznych i agencji celnej.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli niezbędnej do udziału w rekrutacji :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez AS Logistics sp. z o.o.
ul. Wyczółki 40, 02-820 Warszawa

Aktualizacja: 26.03.2024