Magazynierów do rozładunków - praca od 16-22 - zlecenie

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3000 - 3200
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

KLIMA-THERM autoryzowany dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych marki FUJITSU na rynku polskim i zagranicą, w związku z realizacja intensywnych dostaw do magazynu w Gdańsku, poszukuje pracowników TYMCZASOWYCH na stanowisko

MAGAZYNIER DO ROZŁADUNKÓW
W magazynie przy ul. Budowlanych 48 w Gdańsku
  • Okres pracy: od ZARAZ
  • Od poniedziałku do piątku – godziny 16-22 (sporadycznie możliwa praca w weekendy za dodatkowe, zwiększone wynagrodzenie)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
Zadania:
- udział w pracach magazynowych – rozładunek i załadunek kontenerów z urządzeniami gotowymi, z wykorzystaniem wózków widłowych, wind, ramp i skanerów
- praca fizyczna dla osób o dobrej kondycji i zdrowiu.
Wymagania:
- siła fizyczna i zdolność do pracy fizycznej w ciągu 6 h dnia pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, jako dodatkowy atut
- niekaralność
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, stawka godzinowa 22 zł netto za 1 h
- dla osób sprawdzonych pierwszeństwo zatrudnienia na umowę o pracę w momencie pojawienia się wakatu w magazynie
- bardzo dobre warunki pracy (magazyn widny, ciepły, z narzędziami pracy, zapleczem socjalnym, dostępne napoje ciepłe i zimne w ciągu dnia)
- praca w stosunkowo dużym zespole
- możliwość nauczenia się jak działa nowoczesny i dobrze funkcjonujący magazyn jak i wysyłki także zagraniczne, organizacja transportu
Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszam do przesłania CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji ) na adres:

Email: [ukryte]

Informacje o firmie
KLIMA-THERM autoryzowany dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych marki FUJITSU na rynku polskim i zagranicą. W naszym magazynie w Gdańsku ul. Budowlanych 48 prowadzimy rozładunki towarów handlowych jak i wysyłamy nasz towar do klientów w Polsce i zagranicą.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie podstawowe

Klima-Therm

587680... Wyświetl numer
p...@klima... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kokoszki
Budowlanych 48
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 0 dni (do 14.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64874952
  • Data wyróżnienia: 23.06.2022
  • Data wprowadzenia: 13.06.2022
Zadzwoń E-mail