Majster / Brygadzista Robót Brukarskich

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: req59723

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w branży drogowej (w wykonawstwie)
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość
Zadania:
  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, czynny udział w naradach koordynacyjnych, bieżący monitoring i raportowanie postępu prac
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające dodatkowe uprawnienia
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • karta Multisport
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego