Majster robót sanitarnych

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Majster robót sanitarnych Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Instalacje
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • Nadzór nad pracami związanymi z instalacjami sanitarnymi na budowie.
  • Koordynacja pracy zespołu pracowników.
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót.
  • Współpraca z kierownictwem budowy oraz podwykonawcami.
  • Zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną i normami budowlanymi.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie.
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane o kierunku budowlanym lub pokrewnym.
  • Znajomość technologii i materiałów stosowanych w instalacjach sanitarnych.
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i przywódcze.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę / kontrakt B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Udział w interesujących projektach budowlanych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Aktualizacja: 22.05.2024