Malarz natryskowy , piaskarz, alpinista przemysłowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Praca za granicą,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Praca za granicą
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Artco Painting jest oficjalnie certyfikowaną firmą ISO i VCA. Ma wiele oddziałów w Holandii i poza nią. Główne centrum firmy znajduje się w mieście Zevenbergen.
Firma działa od ponad 15 lat i specjalizuje się w malowaniu i powlekaniu, piaskowaniu i konserwacji różnych materiałów, takich jak statki, okablowanie, aparatura, mosty, podłogi, zbiorniki itp.
Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową www.artcopainting.nl
Obecnie poszukujemy osób na następne stanowiska: Malarz natryskowy/ Piaskarz/ Alpinista przemysłowy.
Opis stanowiska:
- Przygotowanie powierzchni do malowania
- Prace malarskie na statkach (malowanie ciekłe i natryskiwanie)
- Wykonywanie powlekania metodą powietrzną i bezpowietrzną
- Praca z pistoletem natryskowym i różnymi zastosowanymi urządzeniami
- Przygotowanie do konserwacji materiałów i części niepylących
- Prowadzenie dziennika i warunków stosowania instrukcji pracy
- Staranne przestrzeganie wszystkich procedur i instrukcji dotyczących bezpieczeństwa, zdrowia, środowiska i jakości
- Niezależna realizacja wszystkich prac konserwatorskich i malarskich zgodnie z instrukcjami kierownika projektu
- Odpowiedzialność, staranność, dokładność
Wymagania:
- Umiejętnosć posługiwania się agregatami natryskowymi
- Doświadczenie z dwuskładnikowymi farbami epoksydowymi i poliuretanowymi, zarówno do pistoletów natryskowych, jak i do malowania wałkowego
- Certyfikat VCA
- Wykształcenie techniczne
- Doświadczenie w tej dziedzinie mile widziane
Oferujemy:
- 1 miesiąc okresu próbnego
- Solidne holenderskie wynagrodzenie
- Praca w stabilnie rozwijającej się firmie
- Pełny harmonogram pracy 40 godzin tygodniowo lub więcej
- Сomiesięczne wynagrodzenie
- Prace prowadzone są w różnych dziedzinach, takich jak: przemysł metalurgiczny, struktury naftowe i gazowe, zbiorniki do picia, inżynieria lądowa

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego (+ [ukryte] 98) lub mailowego: [ukryte] i do przesłania CV na podany e-mail.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63546897
  • Data wprowadzenia: 6 lipca 2020
  • Aktualizacja: 7 lipca 2020
  • Wyświetleń: 267
  • Wyświetleń na liście: 4 126