Manager ds. obsługi Najmu Krótkoterminowego

Ogłoszenie podstawowe
Sopot Dolny Sopot
Alfonsa Chmielewskiego 4/1B
Manager ds. obsługi Najmu Krótkoterminowego Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Hybrydowa

Poszukujemy od zaraz do września osoby na stanowisko: Manager działu Najmu Krótkoterminowego.

Praca w godzinach od 13/14 do 18/19. Średnio 3-4 dni w tygodniu, przeważnie piątki, łącznie około 70 godzin pracy.

Obowiązki:
- przekazanie szczegółów odbioru kluczy, nadzór i pomoc przy zameldowaniu Gości,
- bieżąca komunikacja z Gośćmi,
- sprawdzenie przygotowania obiektu wg. wytycznych, min. jakości sprzątania, poprawności działania tv itp.
-  Biuro w Sopocie, niedaleko Monte Cassino. Wszystkie mieszkania w odległości do 10 minut od biura.
- Poszukujemy osoby kontaktowej i reprezentatywnej,
- Konieczny język angielski w stopniu komunikatywnym,
- Sporadyczne sprzątania dodatkowo płatne (2-3 razy w miesiącu),
- Mile widziany status studenta i osoba mieszkająca blisko lub w Sopocie
- dyspozycyjność.

- Zarobki miesięczne 3.000 PLN netto.

Więcej info priv.
Informacje o firmie

Numer Licencji 23146. Zaufanie potwierdzone 17 letnim doświadczeniem. Pośrednictwo Sprzedaży i Kupna, Wynajmu i Najmu, Zarządzanie Najmem Krótko i Długo terminowym. Zadzwoń i odwiedź nas w biurze w Sopocie, 90 m od deptaka Bohaterów Monte Cassino i 500 m od Dworca PKP Sopot. Związani z Trójmiastem, działamy na terenie całej Polski. Wśród naszych klientów są i duże firmy korporacyjne i indywidualni właściciele nieruchomości. Świadczymy usługi w dwóch segmentach rynku: Mieszkaniowym i Komercyjnym:
  • Pośrednictwo Sprzedaży/Kupna
  • Pośrednictwo Wynajmu/Najmu
  • Zarządzanie Najmem Krótko/Długo terminowym
  • Nadzór nad Remontem/Aranżacje Wnętrz
  • Doradztwo Inwestycyjne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Yonekawa Nieruchomości, NIP 5832995326, ul. A. Chmielewskiego 4/1B w Sopocie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Aktualizacja: 21.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Yonekawa Nieruchomości

882626... Wyświetl numer
b...@yonek... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer