Ogłoszenie nieaktualne

Manager ds. Social Media

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Marketing,
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Ogłoszenie o pracę: Manager ds. Social Media - "Zaufaj Położnej"
Miejsce pracy: Gdynia
Godziny pracy: 8:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku
Opis stanowiska:
Jesteśmy firmą "Zaufaj Położnej", która specjalizuje się w oferowaniu kursów, warsztatów i szkoleń z zakresu rodzenia oraz edukacji rodziców i kobiet w ciąży. W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy doświadczonego Managera ds. Social Media, który zajmie się opracowywaniem i publikowaniem stories, tworzeniem reelsów oraz realizacją współprac.
Obowiązki:
  • Tworzenie i zarządzanie harmonogramami oraz planami sprzedażowymi.
  • Koordynacja zespołu oraz monitorowanie realizacji założonych celów.
  • Kreowanie i realizacja strategii contentowej na platformach social media.
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji działań marketingowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu oraz w sprzedaży.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i doskonała organizacja pracy.
  • Kreatywność i zdolność do efektywnego zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Bardzo dobra znajomość trendów i narzędzi social media.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.
  • Pracę w zgranym zespole, który stawia na współpracę i wzajemne wsparcie.

Aplikacje:
Prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: [ukryte]
Zachęcamy do aplikowania!
Informacje o firmie
Zaufaj Położnej to miejsce w którym aktualna wiedza medyczna spotyka się z doświadczeniem i empatią najlepszych położnych. Nasz zespół to położne pracujące w szpitalach, przychodniach, odbywające wizyty patronażowe w domach pacjentów. To również wykwalifikowane Certyfikowane Doradczynie Laktacyjne które wspierają świeżo upieczone mamy w karmieniu noworodków.
To także nowoczesna szkoła rodzenia, która dociera do najdalszych zakątków świata dzięki swojemu wybitnemu podejściu do nowoczesnej medycyny. Naszą misją jest edukowanie przyszłych i świeżo upieczonych rodziców, aby okres ciąży i rodzicielstwa był dla nich wspaniałym, spokojnym okresem.
W naszej ofercie znajdziesz kursy szkoły rodzenia oraz warsztaty i kursy online a także konsultacje. Dzięki szerokiej tematyce jaką poruszamy – z nim przygotujesz się do ciąży, porodu i macierzyństwa kompleksowo!
Jeśli potrzebujesz indywidualnego wsparcia, nasze położne są dla Ciebie dostępne na indywidualnych konsultacjach online.
Działamy również stacjonarnie, lokalnie w Trójmieście. W naszym Centrum Zaufaj Położnej w Gdyni cyklicznie odbywają się kursy szkoły rodzenia zarówno w dni powszednie jak i w weekendy. Jeśli potrzebujecie indywidualnego wsparcia: nasze położne poprowadzą dla Was indywidualny kurs szkoły rodzenia w kameralnym gronie: w naszym centrum w Gdyni lub w twoim domu w Trójmieście. Codziennie w naszej poradni przyjmują certyfikowane doradczynie laktacyjne, doradczyni chustonoszenia, wykonujemy badanie KTG i wspieramy ciężarne oraz mamy małych dzieci na indywidualnych konsultacjach. W naszej ofercie warsztatów i kursów online znajdziesz materiały odpowiadające na wszystkie pytania już od pierwszych momentów ciąży. Warsztaty poświęcone planowaniu ciąży, objawom i dolegliwościom w ciąży, przygotowaniu do porodu zarówno tego siłami natury jak i poprzez cesarskie cięcie. Wśród warsztatów i kursów znajdziesz również te poświęcone noworodkowi: od wyprawki jaką należy skompletować przed urodzeniem dziecka, po formalności po urodzeniu, aż po pielęgnację noworodka oraz kwestie związane z prawidłowym rozwojem. Ogromną uwagę przykładamy do karmienia piersią. Wśród naszych położnych zespół Certyfikowanych Doradczyń Laktacyjnych przygotował szereg warsztatów i kursów poświęconych karmieniu piersią i żywieniu małych dzieci. Podstawy karmienia piersią, przygotowanie do laktacji, aż po problemy występujące podczas karmienia oraz karmienie piersią inaczej. Przygotujemy Cię do laktacji kompleksowo podczas naszych kursów i warsztatów które oglądasz jak chcesz i kiedy chcesz, a także podczas indywidualnych konsultacji: stacjonarnie w Trójmieście lub online – niezależnie od tego w jakim zakątku świata aktualnie przebywasz.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych: Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)