Manager ds. sprzedaży i turystyki medycznej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Język angielski w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Język rosyjski w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, preferowane w sektorze medycznym
  • Znajomość rynku B2B oraz firm ubezpieczeniowych polskich i zagranicznych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
Cechy osobowościowe:
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy tj. umiejętność zarządzania czasem i dotrzymywania wyznaczonych terminów
  • Zaangażowanie w proces pozyskiwania nowych klientów
  • Umiejętność współpracy z personelem medycznym
Zakres obowiązków:
  • Rozwój sprzedaży w zakresie B2B oraz turystyki medycznej
  • Sprzedaż usług szpitala za pośrednictwem następujących kanałów:
    • Towarzystwa Ubezpieczeniowe
    • Pośrednicy – turystyka medyczna
    • Inne placówki medyczne
  • Kontakty i organizowanie współpracy w zakresie turystyki medycznej
  • Realizacja procesu zawierania umów z klientami / kontrahentami zgodnie z obowiązującym standardem wewnętrznym:
    • Firmy ubezpieczeniowe polskie i zagraniczne
    • Firmy pośredniczące
  • Promocja Swissmed wśród potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży
Oferujemy:
  • prace w renomowanej firmie z branży usług medycznych,
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pakiet pozapłacowy: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [ukryte] a w tytule wiadomości napisać "Rekrutacja - Manager ds. sprzedaży i turystyki medycznej"

Aktualizacja: 29.08.2023