Manager Hotelu w Gdyni

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Centrum Manager Hotelu w Gdyni Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

“Błękitny Żagiel” - hotel zlokalizowany nad samym Bulwarem Nadmorskim w Gdyni zatrudni pracownika na stanowisko:

MANAGER / KIEROWNIK GASTRONOMII

Zakres obowiązków:
  • Efektywne i odpowiedzialne zarządzanie działem gastronomii
  • Dbałość o najwyższą jakość oferty kulinarnej
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Budowanie efektywności zespołu kelnerskiego oraz kucharzy
  • Ustalanie grafików pracy i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Zapewnienie zgodności standardów obsługi gości z wymaganiami
  • Negocjacje z dostawcami, kontrola dostaw i nadzór nad stanem zapasów
  • Kontrolowanie i prowadzenie inwentaryzacji
  • Rekrutacja, motywowanie i szkolenie członków zespołu
  • Realizacja, prognozowanie oraz zarządzanie budżetem
  • Nadzór nad rozliczaniem dziennych utargów
  • Zarządzanie sprzętem gastronomicznym oraz kontrola zasobów
  • Współpraca z innymi działami hotelu
Oczekiwania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności przywódcze i organizacyjne
  • Determinacja i ambicja motywująca zespół do nieustannego rozwoju
  • Umiejętność planowania i skutecznej realizacji zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia niezbędne do podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Długoterminową współpracę,
    Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem, prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem.
Klauzula RODO
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Aktualizacja: 26.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Łukasz

600485... Wyświetl numer
a...@bleki... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Centrum
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer