Manager Salonu Motocyklowego/ Doradca Klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Griffin Group MOTORS poszukuje do nowo otwieranego salonu motocyklowego, uznanego japońskiego producenta YAMAHA, w Gdańsku osoby na stanowisko Manager Salonu i Doradca Klienta.

Zakres obowiązków
  • realizacja celów firmy i zarządzanie salonem motocyklowym
  • obsługa Klienta
  • utrzymanie właściwego poziomu zatowarowania produktów i części zamiennych
  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów
  • kontrola płatności
  • nadzór nad zatrudnionym personelem
  • analizy sprzedaży
  • rozwój oferty biznesowej
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najchętniej w branży motoryzacyjnej)
  • wysokie umiejętności komunikacji
  • umiejętność realizacji celów biznesowych
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy swojej i zespołu
  • sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • system premiowy
  • ubezpieczenie grupowe
Informacje o firmie
Griffin Group MOTORS poszukuje do nowo otwieranego salonu motocyklowego w Gdańsku osoby na stanowisko Manager Salonu.
Griffin Group MOTORS jest częścią grupy kapitałowej GRIFFIN GROUP.

Aktualizacja: 12.03.2024