Manager Sprzedaży

Ogłoszenie mini
Gdańsk Manager Sprzedaży Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta

Nasze wymagania

  • praktyka w zarządzaniu sprzedażą w podległym regionie
  • ponadprzeciętna i udokumentowana realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • dbanie o rozwój sieci sprzedaży
  • pewna siebie postawa, wysoka kultura osobista, umiejętność budowania relacji
  • wysoka aktywność w terenie, prawo jazdy kat "B”
  • znajomości rynku energii odnawialnej oraz konkurencji
Mile widziane
  • własny zespół handlowy
  • dostęp do zespołów sprzedażowych/handlowych

Opis stanowiska

  • budowanie grup sprzedażowych i odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe na podległym terenie
  • możliwość zatrudnienia całych zespołów sprzedażowych
  • analizowanie, budowanie i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzeniu sprzedażą
  • aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prowadzenie szkoleń i wdrożeń nowych pracowników
  • dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu motywacji handlowców

Oferujemy

  • praca w solidnej firmie z 16 letnim doświadczeniem
  • współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • sprzedaż oparta na sprawdzonych Japońskich produktach (między innymi partnerstwo Panasonic)
  • możliwość szybkiego awansu i budowania swojego zespołu
  • samochód służbowy po okresie próbnym - elastyczny czas pracy
  • wysokie prowizje i niskie ceny bazowe
  • terminowe i uczciwe rozliczenia

Aktualizacja: 28.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sistemo Energy

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl