Ogłoszenie nieaktualne

Manicurzystka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy na stanowisko stylistka paznokci / manicurzystka osoby komunikatywnej i miłej. Bardzo dbamy o pracownika o czym świadczy staż innych osób pracujących w salonie. Typ umowy do uzgodnienia. Salon w weekendy jest zamknięty.

Obowiązki:
  • obsługa klienta
  • wykonywanie: manicure hybrydowego, dopełnienia żelem, pedicure
  • jeśli lubisz robić wzorki lub inne rzeczy związane z naszą branżą jest możliwość, że Twój grafik nie będzie opierał się tylko i wyłącznie na 8h pracy z Klientem :)
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność i dbałość o pracownika
  • elastyczny grafik ustalany z wyprzedzeniem (pon-pt)
  • możliwość pracy 4x w tygodniu
  • szkolenia
Wymagania:
  • praca frezarką
  • umiejętność wykonywania estetycznego manicure hybrydowego oraz dopełnienia żelem
  • umiejętność przedłużania/ naprawy kilku paznokci
  • miła aparycja

Salon znajduje się we Wrzeszczu.

Prosimy o wysłanie minimum 6 zdjęć swoich prac oraz kilka słów o sobie.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.