Manicurzystka/pedicurzystka

Ogłoszenie podstawowe

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
* Wykonywanie profesjonalnego manicure i pedicure z wykorzystaniem różnorodnych technik i metod
* Wykonywanie manicure klasycznego i hybrydowego.
* Dbanie o czystość i higienę narzędzi pracy oraz strefy zabiegowej
* Pozyskiwanie nowych klientek i budowanie trwałych relacji z nimi poprzez profesjonalną obsługę i indywidualne podejście
* Przygotowywanie i utrzymywanie porządku w salonie oraz zadbanie o estetyczne i sprawnie funkcjonujące stanowisko pracy
        Mile widziane
* Umiejętność przedłużania paznokci żelem/akrylożelem.

        Nasze wymagania:
* Doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure klasycznego i hybrydowego
* Umiejętność przeprowadzania profesjonalnego i estetycznego zabiegu manicure i pedicure.
* Znajomość produktów i narzędzi używanych podczas zabiegów pielęgnacyjnych.
* Dbałość o higienę i czystość stanowiska pracy oraz narzędzi.
* Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnej relacji z klientem.
Informacje o firmie
Firma istnieje 9 lat, specjalizuje się w szerokim zakresie usług z zakresu kosmetyki, manicure'u, pedicure'u oraz kosmetologii. Nasza pasja do piękna i dbałość o klientów sprawiają, że oferujemy najwyższą jakość usług, korzystając z najnowszych trendów i technik.

Aktualizacja: 09.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Marlena

733221... Wyświetl numer
A...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
SMS
Wyświetl numer