Marketing Manager

Ogłoszenie mini
Gdańsk Marketing Manager Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu
  • Znajomość rynku nieruchomości i marketingu B2B
  • Kreatywność, innowacyjność, umiejętności komunikacyjne
  • Zdolności edytorskie, znajomość narzędzi graficznych i social media
  • Umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie, nastawienie na cele
  • Wyższe wykształcenie z marketingu/nieruchomości i prawo jazdy kat. B preferowane

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej
  • Realizacja projektów promujących produkty spółki i pozyskiwanie klientów
  • Opracowywanie materiałów marketingowych i prowadzenie kampanii reklamowych
  • Zarządzanie komunikacją w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej
  • Aktywny udział w eventach branżowych i ich promocja
  • Analiza wyników i optymalizacja działań marketingowych
  • Współpraca z działem sprzedaży i zewnętrznymi agencjami

Pracodawca oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z perspektywą długofalowego zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju i szkoleń
  • Pracę w centrum Gdańska w dobrze wyposażonym biurze
  • Współpracę z profesjonalnym i wspierającym zespołem

Aktualizacja: 19.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Praca.pl

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl