Marketingowiec ze znajomością j. rosyjskiego lub ukraińskiego

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Śródmieście Marketingowiec ze znajomością j. rosyjskiego lub ukraińskiego Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i realizacja planu kontentowego (content plan)
  • Prowadzenie i zarządzanie mediami społecznościowymi firmy
  • Uruchamianie kampanii reklamowych mających na celu pozyskiwanie nowych klientów
  • Wstępna selekcja leadów oraz ocena ich potencjału biznesowego
Wymagania:
  • Znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego oraz j. polskiego
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych
  • Umiejętność zarządzania kampaniami reklamowymi na różnych platformach
  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych
  • Kreatywność, samodzielność oraz zdolności analityczne
  • Znajomość narzędzi marketingowych i analitycznych będzie dodatkowym atutem
Mile widziane:
  • Status studenta,
  • Znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Praca w naszym biurze w centrum Gdańska,
  • Umowa zlecenie lub umowa o pracę po okresie próbnym,
  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji,
  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy.
Dołącz do nas i wspólnie budujmy sukces Lead Business Partner!

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Lead Business Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mostowa 1/19, 80-778 Gdańsk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Informacje o firmie
Lead Business Partner to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa, specjalizująca się w kompleksowym wsparciu przedsiębiorców zagranicznych w Polsce. Od 2021 roku dostarczamy wysokiej jakości usługi, obejmujące m.in. rejestrację firm, księgowość, obsługę kadr, pomoc prawną oraz legalizację pobytu cudzoziemców w Polsce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lead Business Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lead Business Partner Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lead Business Partner

i...@lbpar... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Śródmieście